kategorie

  • Žádné rubriky

Nejprodávanější produkty

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM

19.831,90  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik wAP 60G, RBwAPG-60ad, 60GHz, L3

2.236,08  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik RouterBOARD RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-4G, wAP ac 4G Kit, ROS L4

3.715,91  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik RouterBOARD RBLHG-2nD, LHG 2

1.510,08  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik RBGrooveGA-52HPacn

2.204,62  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik RouterBOARD RBmAP2nD, mAP

992,20  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik Cloud Core Router, CCR1036-12G-4S-EM, 8GB RAM, revize 2

26.293,30  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik RouterBOARD RB962UiGS-5HacT2HnT, hAP ac

2.833,82  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik RouterBOARD RBLHGR&R11e-LTE, LHG LTE kit

3.495,69  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC

756,25  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik Cloud Hosted Router PU Licence

4.876,30  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik TG-BT5-IN, IoT vnitřní lokalizační BLE čip pro KNOT

219,01  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S, 5x SFP + 1x Combo (SFP/ETH)

1.291,07  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik RBwAP2nD-BE, černá

976,47  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik Flex-guide (RPSMA na RPSMA kabel 500mm) ACRPSMA

192,39  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik Wall Mount Kit for RB2011 (RB2011-H, RBWMK)

188,76  s DPH

Zobrazit produkt

Kategoria

Kategoria 2

This site is registered on wpml.org as a development site.