kategorie

  • Žádné rubriky

E-shop

MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C47DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1470nm, 2x LC

756,25  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC

756,25  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC

756,25  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC

756,25  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC

756,25  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC

756,25  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC

756,25  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik 10G SFP+ optický modul S+C53DLC10D, CWDM, SM, 10km, 1530nm, 2x LC

2.833,82  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik 10G SFP+ optický modul S+C59DLC10D, CWDM, SM, 10km, 1590nm, 2x LC

2.833,82  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik 24V2APOW - 24V, 2.5A náhradní napájecí zdroj pro CCR1009-7G-1C-1S+ a CRS317-1G-16S+RM

422,29  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik 24V4APOW - 24V, 4A náhradní napájecí zdroj pro CCR1016 a CCR1036 - revize 1

703,01  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik 48V2A96W - napájecí adaptér 48V, 2A, napájecí kabel

949,85  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik 868_Omni_antenna - LoRa všesměrová anténa s kitem, 6.5dBi, 824-960MHz

1.122,88  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik ACGPSA - GPS anténa s SMA konektorem

162,14  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik ACSMAUFL Pigtail, 15cm, U.FL - SMA female

164,56  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik Cloud Core Router, CCR1009-7G-1C-1S+

10.863,38  s DPH
Zobrazit produkt
This site is registered on wpml.org as a development site.