kategorie

  • Žádné rubriky

E-shop

MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

629,20  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm

503,36  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

1.542,75  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik SFP optický modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)

1.951,73  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik SFP optický modul S-55DLC80D, SM, 80km, 1.25G, 1550nm, 2x LC

787,71  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm

377,52  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable, 5m (S+AO0005)

1.122,88  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM, 10km, 1/10/25G, 1310nm

3.148,42  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

1.259,61  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik SFP28 pár optických modulů XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G

7.683,50  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik Sleeve 30 Kit - radom s límcem pro mANT30

2.092,09  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik SMASMA - SMA male na SMA male kabel pro LTE, 1m

166,98  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik solidMOUNT - Precizní kovový držák pro LHG jednotky

703,01  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik SR-10U - 19" desktop rack, 10U

1.266,87  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik SW Replacement Kit

318,23  s DPH
Zobrazit produkt

MikroTik TG-BT5-IN, IoT vnitřní lokalizační BLE čip pro KNOT

219,01  s DPH
Zobrazit produkt
This site is registered on wpml.org as a development site.