kategorie

  • Žádné rubriky

Nejprodávanější produkty

MikroTik Flex-guide (RPSMA na RPSMA kabel 500mm) ACRPSMA

192,39  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik Wall Mount Kit for RB2011 (RB2011-H, RBWMK)

188,76  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik RouterBOARD RBLHGG-5acD-XL, LHG XL 5 ac, ROS L3

2.284,48  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik RouterBOARD RBLHGR&R11e-LTE, LHG LTE kit

3.495,69  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC

756,25  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik Cloud Hosted Router PU Licence

4.876,30  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik TG-BT5-IN, IoT vnitřní lokalizační BLE čip pro KNOT

219,01  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S, 5x SFP + 1x Combo (SFP/ETH)

1.291,07  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik RBwAP2nD-BE, černá

976,47  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik RouterBOARD RB2011UiAS-IN

2.613,60  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik RBLDFG-5acD, LDF 5 ac, 9dBi 5GHz anténa, 1x GLAN, L3

1.314,06  s DPH

Zobrazit produkt

Venkovní krabice GPeR-IP67-Case pro GPeR

136,73  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik RBLDFR&R11e-LTE6, LDF LTE6 kit

3.332,34  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik RouterBOARD RB760iGS, hEX S

1.511,29  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik K-65 – Rackové uši pro sérii RB4011

108,90  s DPH

Zobrazit produkt

MikroTik GESP – Gigabitová přepěťová ochrana, vodotěsná, IP68

642,51  s DPH

Zobrazit produkt

Kategoria

Kategoria 2

This site is registered on wpml.org as a development site.